Posiadacze Polskiego Bonu Turystycznego mogą go zrealizować również w Kopalni Soli „Wieliczka”. Rodzinne zwiedzanie zabytkowych podziemi to zawsze dobry pomysł na ciekawe spędzenie czasu.

Zwiedzanie z bonem

Bon umożliwia zakup wejściówek na Trasę Turystyczną wraz z kuponem na usługi gastronomiczne. Transakcja musi obejmować przynajmniej jeden bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży, rodzinny bądź bezpłatny przysługujący dzieciom w wieku do lat 4. Również każda transakcja zawiera jeden kupon na usługi gastronomiczne o wartości 50 zł brutto (kolejne można dokupić, także w ramach bonu turystycznego). Kupon należy wykorzystać w oznaczonych punktach gastronomicznych na terenie kopalni.

Bonem honorowane są następujące rodzaje biletów:

  • rodzinny (2 os. dorosłe + 2 dzieci w wieku od 4 do 16 lat), zwiedzanie w języku polskim, cena 201 zł/ 4 osoby
  • ulgowy dla dzieci i młodzieży, zwiedzanie w języku polskim, cena 55 zł/ 1 osoba
  • normalny, zwiedzanie w języku polskim, cena 73 zł/ 1 osoba
  • ulgowy dla studentów i seniorów, zwiedzanie w języku polskim, cena 63 zł/ 1 osoba
  • bezpłatny dla dzieci do lat 4

Jak skorzystać z Polskiego Bonu Turystycznego w kopalni?

  • Rezerwacja zwiedzania pod nr tel. 12 278 73 92

Należy jej dokonać z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Rezerwacje przyjmowane są od poniedziałku do piątku, od godz. 7:00 do godz. 15:00, do wyczerpania miejsc. Zwiedzanie odbywa się codziennie o godz. 13:50 – grupa turystów indywidualnych pod opieką przewodnika polskojęzycznego.

  • Zakup zarezerwowanych biletów w recepcji Hotelu Grand Sal

Wejściówki i kupon można nabyć wyłącznie w dniu zwiedzania, pół godziny przed rozpoczęciem zwiedzania. Kupon na usługi gastronomiczne można zrealizować pod ziemią i na powierzchni (dowolne posiłki, słodycze, przekąski, napoje z wyjątkiem alkoholi).

Szczegółowe informacje o realizacji bonu w kopalni: tel. 12 278 73 92 oraz na stronie www.kopalnia.pl

Polski Bon Turystyczny można również zrealizować, łącząc zwiedzanie z noclegiem w Hotelu Grand Sal. Szczegóły na stronie hotelu