Kontakt

Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna

Park Kingi 1 Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 11
32-020 Wieliczka Kopalnia Soli "Wieliczka"sekretariat.sa@kopalnia.pl

Prezes Zarządu

Zbigniew Zarębski ikonka  +48 12 278 71  11

Dyrektor Biura Spółki

Tomasz Broniowski ikonka+48 12 278 71 11
ikonkatomasz.broniowski@kopalnia.pl



Dział Zarządzania Personelem

Tomasz Kuśnierz Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 25
Kopalnia Soli "Wieliczka"tomasz.kusnierz@kopalnia.pl

Dział Informatyki

Grzegorz Kawaler Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 76 23
Kopalnia Soli "Wieliczka" grzegorz.kawaler@kopalnia.pl

Dział Prawny i Zamówień Publicznych

Małgorzata Pasierska Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 12
Kopalnia Soli "Wieliczka"malgorzata.pasierska@kopalnia.pl

Zespół Prawny

Robert Lorenc ikonka+48 12 278 71 16
ikonkarobert.lorenc@kopalnia.pl

Zespół Zamówień Publicznych

Marzena Siewruk Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 32
Kopalnia Soli "Wieliczka"marzena.siewruk@kopalnia.pl

Dział Ochrony

Ryszard Róg Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 14
Kopalnia Soli "Wieliczka"ryszard.rog@kopalnia.pl

Sekretariat

Ewa Kowal Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 11
Kopalnia Soli "Wieliczka"sekretariat.sa@kopalnia.pl

Członek Zarządu ds Ekonomicznych

Mariusz Kękuś Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 11

Dział Księgowości

Urszula Janowska Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 74 15
Kopalnia Soli "Wieliczka"urszula.janowska@kopalnia.pl

Dział Planowania i Kontroli

Jarosław Chwałek Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 37
Kopalnia Soli "Wieliczka"jaroslaw.chwalek@kopalnia.pl

Dział Logistyki

Zbigniew Morel Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 73 53
Kopalnia Soli "Wieliczka"zbigniew.morel@kopalnia.pl

Dział Wynagrodzeń

Barbara Czaja Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 51
Kopalnia Soli "Wieliczka"barbara.czaja@kopalnia.pl

Członek Zarządu ds Technicznych

Jarosław Malik Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 11

Kierownik Ruchu Zakładu Górniczego

Marian Maj Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 72 84
Kopalnia Soli "Wieliczka"marian.maj@kopalnia.pl

Dział Robót Górniczych

Sławomir Stoch Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 72 40
Kopalnia Soli "Wieliczka"slawomir.stoch@kopalnia.pl

Dział Utylizacji Wycieków

Andrzej Dudczak Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 72 49
Kopalnia Soli "Wieliczka"andrzej.dudczak@kopalnia.pl

Dział Wentylacji i Utrzymania Ruchu

Krzysztof Morydz Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 72 39
Kopalnia Soli "Wieliczka"krzysztof.morydz@kopalnia.pl

Dział Mierniczo-Geologiczny

Paweł Ulmaniec Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 72 11
Kopalnia Soli "Wieliczka"pawel.ulmaniec@kopalnia.pl

Dyrektor ds. Energomechanicznych

Rafał Pasek Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 72 68
Kopalnia Soli "Wieliczka"rafal.pasek@kopalnia.pl

Dyrektor ds. Inwestycji

Krzysztof Dańda Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 72 30
Kopalnia Soli "Wieliczka"krzysztof.danda@kopalnia.pl

Dział Infrastruktury Powierzchniowej

Jerzy Król Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 73 50
Kopalnia Soli "Wieliczka"jerzy.krol@kopalnia.pl

Dział Controllingu i Audytu Wewnętrznego

Michał Marciniak Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 74 11
Kopalnia Soli "Wieliczka"michal.marciniak@kopalnia.pl

NSZZ „Solidarność”

Adam Gawlik Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 75 02
Kopalnia Soli "Wieliczka"adam.gawlik@kopalnia.pl

ZZGwP

Mariusz Hoffman Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 75 01
Kopalnia Soli "Wieliczka"mariusz.hoffman@kopalnia.pl

Służba BHP

Jerzy Sajak Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 21
Kopalnia Soli "Wieliczka"jerzy.sajak@kopalnia.pl
Marcin Nawalany Kopalnia Soli "Wieliczka"+48 12 278 71 21
Kopalnia Soli "Wieliczka"marcin.nawalany@kopalnia.pl

Biuletyn Informacji Publicznej