Choć ma już blisko 800 lat i na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, wciąż nie osiada na laurach i nieustannie się rozwija. Docenili to organizatorzy konkursu „Osobowości i Sukcesy Roku 2023”, przyznając Kopalni Soli „Wieliczka” prestiżową nagrodę „Sukces Roku 2023”.

24 kwietnia w Warszawie na uroczystej gali w Warszawie wyróżnienie odebrał Damian Konieczny, Dyrektor Wykonawczy Kopalni Soli „Wieliczka” S.A.  W Kapitule konkursu zasiadali zarówno przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i sukcesy” (organizatora konkursu), jak i wybitne osobowości, nagrodzone statuetką w latach poprzednich. Jury doceniło działania kopalni, troskę o dziedzictwo narodowe oraz jej wkład w rozwój turystyki, kultury, nauki i ochronę zdrowia na przestrzeni lat.

Tegoroczna Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2023”, obok laureatów, zgromadziła wiele znanych osobistości świata biznesu, nauki, kultury, mediów i sportu. Było to nie tylko spotkanie kilku pokoleń, ale także wyjątkowa okazja do wymiany myśli, wiedzy i osobistych doświadczeń.

fot. Łukasz Giersz